Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

MasterKom - Selekcjonowany Sprzęt Poleasingowy
693222987, 413701551
[email protected], [email protected]

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O nas

 

Firma „MasterKom” powstała w grudniu 2004 roku. Założycielem i aktualnym właścicielem jest Krzysztof Szybajło.

Od pierwszego dnia stawiamy na satysfakcję klientów, zyski stawiając na drugim miejscu. Okazało się to dobrą strategią i w połączeniu z nabytym przez lata doświadczeniem i dobrą lokalizacją pozwala nam ciągle się rozwijać. Pierwszoplanową działalnością jest sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego. W grudniu 2010 roku rozszerzyliśmy działalność o sklep internetowy, aktualnie pod adresem www.masterkom.net.pl, którego zadaniem jest stworzenie wygodnej, taniej i pewnej formy zakupów oraz serwisu. Sklep jest dedykowany przede wszystkim mieszkańcom Gminy i Powiatu Busko-Zdrój, którzy będą mogli skorzystać z taniej dostawy, możliwości montażu i szybkiej gwarancji. 

Zachęcam do zapoznania z ofertą i sprawdzenia, jakości naszych usług, zrobimy wszystko aby nie zawieść Państwa oczekiwań.

 

Wszelkie sugestie, propozycje i uwagi co do funkcjonowania sklepu proszę kierować na adres: [email protected]

 

Dziękuję za zainteresowanie

Krzysztof Szybajło


Witryna stworzona na platformie